sobota, 1 lutego 2014

ODNOWIENIE WIZERUNKU FIRMY

        
 
          Już niebawem miną 2 lata odkąd zamieściłem pierwszy post na blogu Andrzej Pala Fotografia, w tym czasie zanotowano ponad 12 000 wejść, mnóstwo pozytywnych opinii oraz setki nowo nawiązanych znajomości. Jednym słowem wiele się działo, lecz w roku 2014 planuję kilka zmian i ulepszeń, o których w tym artykule postaram się opisać. 

Już od stycznia planowałem zmianę wizerunki firmy, a co za tym idzie wyszczuplenie i udoskonalenie loga, zmianę kolorystyki, uzupełnienie opisów w opublikowanych postach, a wszystko po to aby odwiedzający poczuli klimat i przesłanie :) niesione wraz z moimi zdjęciami. 
Dbać o wygląd publikowanych materiałów to dla fotografa rzecz bardzo ważna dlatego już teraz trwają prace nad nową stroną internetową z którą wiążę wielkie nadzieje. Wcześniejsza, istniejąca witryna internetowa pozostawia wiele do życzenia, jednak gdy zajmowała się nią gówniana firma to i strona taka się stała, ale o tym już pisałem w innym artykuje. Nowa strona zamieszczona zostanie pod domeną www.fotopala.pl, natomiast dotychczasowy adres www.andrzejpala.pl pozostanie dostępny lecz tylko jako pomost łączący ciebie z właściwym adresem.

Co do loga

Po lewej stronie zamieściłem logo, grube, ciężkie i troszkę z epoki seriali typu The A-Team - tak to dokładnie tym filmem się wzorowałem siedząc na kanapie i gapiąc się na wydanie DVD. Wystarczy tylko porównać czcionki i wszystko stanie się jasne. Wiele osób uważa to za kicz, jednak ogromnym plusem jest rozpoznawalność. Z całą pewnością mogę stwierdzić ze moje logo dostrzegą fani jak również wrogowie mający mocną wadę wzroku. Dla odmiany po prawej projekt nowy delikatny i na miarę 2014 roku, z kolorystyką nawiązującą do poprzednika. 

Powyższe zmiany niosą na sobą konieczność odnowienia oznaczeń zdjęć publikowanych na różnych witrynach i portalach. Poniżej dla porównania z lewej oznaczenie stare, a po prawo nowe.


Każda z wprowadzonych zmian nie wpłynie na sposób mej pracy i spojrzenia na fotografię.
W 2014 roku zobowiązuję się na ciągłe uzupełnianie galerii, więc fani będą mieli na co popatrzeć. Dotychczas troszkę zaniedbane konto na facebook także zyska nowe oblicze.
Fotografia to dla mnie pasja a nie tylko zawód, więc zamieszczane będą nie tylko materiały wykonane dla klientów, ale również moje autorskie pomysły. W najbliższych dniach opublikuję rezultaty z bardzo modnej w dzisiejszych czasach sesji noworodkowej.
W niedalekiej przyszłości planuję opracować artykuły przedstawiający całą prawdę o fotografii ślubnej i tym co prezentuje większość osób mówiących o sobie Profesjonalny Fotograf Ślubny.

Na koniec pragnę podziękować tym którzy śledzą moje dokonania oraz będących ze mną od początku przygody z fotografią. Bez profesjonalnego przeszkolenia i ciągłych konsultacji z osobami mającymi wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie moja praca była by niemożliwa.

Dziękuję i pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz